Túžite po psovi ale máte málo času alebo energie na výchovu roztopašného šteniatka?
Vyriešte to adopciou!

Adoptujte si psíka na diaľku

Pripraviť vodiaceho alebo asistenčného psa na jeho fascinujúcu úlohu je časovo aj finančne extrémne náročné. Všetko sa začína chovom alebo výberom a kúpou malého šteniatka, jeho zoznamovanie so svetom, učenie správnym reakciám, veterinárnou starostlivosťou, kvalitnou výživou, špeciálnym výcvikom a končí odovzdávaním človeku, ktorému psík pomôže prekonávať jeho zdravotné bariéry.

Pomôcť môžte pravidelným mesačným darom v minimálnej výške 5,- EUR. To je asi toľko, čo Vy zaplatíte za jednu pizzu alebo pohár vína v reštaurácii a my za 1 loptičku pre psa.

Adoptujte si psieho dôchodcu

Niekedy sa stane, že zdravotne hendikepovaný majiteľ potrebuje umiestniť svojho verného pomocníka do novej milujúcej rodiny. Či už kvôli veku alebo zhoršujúcemu sa zdravotnému stavu psík už nemôže vykonávať svoje úlohy a jeho majiteľ mu nedokáže poskytnúť potrebnú starostlivosť alebo nemá na to finančné a priestorové možnosti.

Môžete to byť práve Vy, kto dá psíkovi šancu prežiť jeseň jeho života v starostlivom a láskavom domove, ktorý si určite zaslúži! On Vám to vráti jeho bezpodmienečnou láskou aj s úrokmi.

Adoptujte si psíka, pre ktorého by bolo príliš náročné absolvovať špeciálny výcvik

Vodiace a asistenčné psy musia spĺňať náročné zdravotné a povahové kritériá. Občas v priebehu výchovy sa u psíka prejaví zdravotný problém, ktorý je nezlučiteľný so špeciálnym výcvikom alebo sa psík z rôznych dôvodov ukázal ako nevhodný pre svoju budúcu úlohu ale môže byť skvelým rodinným miláčikom.

Psy sú kompletne očkované, odčervené, čipované a podľa veku mohli podstúpiť kastráciu alebo sterilizáciu, majú hygienické návyky, základy poslušnosti. O dôvodoch vyradenia nových majiteľov samozrejme informujeme, ako aj o všetkom, čo o psíkovi vieme. A poradíme s výchovou a starostlivosťou.